Beton Aşkı...


Görsel olarak çekici bir dokunuşa sahip değilse, şimdi trend olan ürün süreklilik arzetmez..Olağanüstü işlevsellik ve dayanılıkları ile beton kaplamalar hem kendi başına hem de ortamdaki duruşu ile harika görünür.

Gri renk paleti ve kentsel his bugünlerde endüstriyel tasarım üzerinde büyük bir etkiye sahip. Doğal bir his yaratan ve diğer vurgular ve özelliklerle harmanlamanın avantajını yaratan bu tasarımları kullanarak modası geçmiş bir odayı ön plana çıkarmanın birçok yolu vardır. Aynı zamanda, Concretta beton kaplama ince, ancak sofistike bir malzemedir ve gösterişten yoksun bir odaya başarılı bir şekilde bir tarz katar.

Betonun en benzersiz özelliği, işleyebileceği ürün çeşitliliğidir. Bir eve göz gezdirdiğinizde çoğu malzeme yalnızca bir veya iki yönüyle kullanılabilir. Örneğin mermer genellikle tezgahlarda kullanılır. Buna karşılık Concretta Beton Kaplama, masa üstlerinden döşemeye, duvarlara, lavabolara ve daha bir çok yerde kullanılabilir. Concretta Beton Kaplama bu yönüyle tasarımlarınızda sınır tanımaz...

CONCRETTA DESİGN

Duvar & Zemin Kaplamaları

CONCRETTA PANEL 

Beton Panel

CONCRETTA OXİDO

Pas Serisi

CONCRETTA ULTİMA

Endüstriyel Zemin Kaplamaları

Created with Mobirise site maker