Dekoratif Tuğla Kaplama İle Benzersiz Mekanlar... 


DEKORATİF FİBER DUVAR VE TAVAN PANELLERİ
Şık bir tuğla efektli duvarın özlemini çekiyorsanız, istediğiniz tuğla duvar görünümü için duvarlarınızı yeniden şekillendirmek için zamanınız yoksa veya alanınızda inşaat kirliliğine maruz kalmak istemiyorsanız, tuğla efektli duvar panellerimiz mükemmel bir çözüm olabilir. Gerçekçi doku, bir dizi renk veya stille, hiç vakit kaybetmeden iş veya yaşam alanlarınızda istediğiniz gerçekçi tuğla görünümüne sahip olabilirsiniz..

NEDEN TUĞLA GÖRÜNÜMLÜ DUVAR PANELLERİ?
Evinize tarz katmak için tuğla görünüm istiyorsanız, dekoratif fiber tuğla duvar panellerinden daha iyi bir seçim yoktur. Tuğla duvar panelleri dayanıklıdır ve su geçirmez bir yapıya sahip olmanın yanı sıra, onları evin her odası için ideal kılan kolay temizlenebilir olmalarıdır.. Bu nedenle, iş veya yaşam alanlarınızda istediğiniz tuğla görünümünü yaratabilmeniz için, W-Wall tuğla görünümlü duvar panelleri idealdir.

GERÇEĞİNDEN DAHA ETKİLEYİCİ DEKORATİF TUĞLA PANELLER
Tuğla duvar panellerimizin her biri, panellerimizi nerede kullanırsanız kullanın, etkileyici bir tuğla görünümü sağlamak için detaylara kusursuz bir özen göstererek olabildiğince gerçekçi olacak şekilde tasarlanmıştır. Tuğla duvar panellerimiz, küf veya zor temizlik endişesi olmadan gerçek bir tuğladan daha modern ve benzersiz bir görünüm oluşturur.

TUĞLA PANEL ÇEŞİTLERİ 
Beyaz tuğla duvar panellerinden şık grilere ve rustik kırmızılara kadar, tuğla efektli duvar paneli seçenekleriniz ev veya ofis tarzınızı değiştirmenin sonsuz yolunu sunar. Mekanın önemli olduğu odalar için, beyaz tuğla efektli panellerimiz odaya parlak bir hafiflik getirirken, abartısız modern bir görünüm arayanlar Antrasit Tuğla Efektli Duvar Panellerimizde mükemmel uyumu bulacaklar.

DUVARINIZA KİŞİLİK KATIN
Tek bir duvar stilinin herkese uyduğu günler geride kaldı. Alanınızı gerçekten benzersiz kılmanın yolunu ararken, bunun en mükemmel yolu, açık tuğladan yapılmış duvardır. Tuğla panelinizi eklemek için öne çıkacak bir duvar seçin ve odanıza kattığı enerjiyi izleyin. Alternatif olarak, sahte bir tuğla şömine duvarı, sade bir dekor seçeneği olarak evinizde harika bir rahatlık hissi sağlayacaktır.

TUĞLA DUVARINIZI DOĞRU EŞYALARLA EŞLEŞTİRİN
Evinizde dekoratif tuğla duvar görünümü oluşturuyorsanız, bu odanızı tamamen değiştirecek. Ancak görünümünüzü bitirmek için tuğla duvar panellerinizi yumuşak, doğal eşya ve renk seçimleriyle eşleştirin.

Doğal ahşap görünüm, sahte çıplak tuğla duvarlarınıza ideal eşlik ederken, çarpıcı beyazlar ve griler, tuğla görünümlü duvar panellerimizle birlikte kullanıldığında son derece şık ve modern bir görünüm sağlar. Tuğla duvar panellerinizi şekillendirirken, renklerinizi ve mobilyalarınızı buna göre planladığınızdan emin olun.

Yeni ev veya iş alanın tasarımınızı bulmak için şimdi dekoratif tuğla duvar panelleri koleksiyonumuza bir göz atın. Alternatif olarak, size neler sunabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için info@concretta.com a mesaj atmanız veya +902128727214'ü arayarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir...

BETON SERİSİ

TUĞLA SERİSİ

TAŞ SERİSİ

AHŞAP SERİSİ

Created with Mobirise site software