Concretta Neden Mimarlar ve Tasarımcılar Tarafından Tercih Edilir?


Concretta, çeşitli konut ve ticari projelerde kullanılıyor..

Concretta Beton Kaplama'nın birçok avantajı vardır. Uygulamadan zemine, duvarlara ve tavanlara kadar hem dış hem de iç mekanlarda kullanılabilirler. Dekoratif kaplamalardan el yapımı uygulamaya kadar birçok seçenek sunarlar. Oldukça yapışkan ve uzun ömürlüdürler. Seramik, mozaik, beton, alçı levha ve alçıdan her yüzeyi kaplarlar. Şoka, çizilmeye ve kimyasala karşı oldukça dayanıklıdırlar. Ayrıca su geçirmez özeliğe sahiptir.

Uygulama ve bitirme şekli kaygan değildir ve aynı zamanda zaman kazandırır. Uygulamadan sonra hiçbir kalıntı kalmaz. Concretta  özel bir alet gerektirmez ve çok kolay uygulanabilir. Çevre dostu ürünlerden yapılmıştır, bakımı ve temizliği kolaydır. Concretta kaplamasını yıkamak için su ve PH nötr sabunu rahatlıkla kullanabilirsiniz ve her türlü mikrop ve bakteri oluşumuna karşı dayanıklıdır.

Concretta Dekoratif Beton Kaplama çok hızlı kurur ve bu nedenle günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çabuk kuruma özelliği, evlerini dekore etmek için kısa bir süreye sahip olan iç mimarlar arasında favori olmasını sağlamıştır. Sadece bir günde işlevsel hale gelir. Bu nedenle projesini kısa sürede hızlı bir şekilde tamamlamak isteyenler için harika bir seçimdir. 

Concretta, uzun ömürlü iyi bir üründür ve çoğu profesyonel tasarımcının tercihidir. Bu nedenle, işinizi hızlı bir şekilde tamamlamak için Concretta kullanın ve projelerinize  benzersiz bir dokunuş verin.

Popülerliklerini merak ederek bazı mimarlara ve tasarımcılara sorduk "Neden Beton Kaplama?"

Dayanıklı, temizlemesi kolay ve bakımı kolay bir yüzey istediğimiz için Beton Kaplamayı'yı tercih ettik. Avantajı, renk seçimi yapabilmemiz ve sürekli kesintisiz bir görünüm elde edebilmemizdi...

Nihai sonuç umduğumuz gibi oldu ,kesintisiz ve hareli görüntüsünden çok memnun kaldık..

"Alanımız için tasarım konsepti bir" şehir bahçesi "idi. Duvarla çevrili bir bahçede sıvalı beton duvar izlenimi yaratmak için Dekoratif Beton Kaplama kullandık. Sonuç harikaydı..

CONCRETTA DESİGN

Duvar & Zemin Kaplamaları

CONCRETTA PANEL 

Beton Panel

CONCRETTA OXİDO

Pas Serisi

CONCRETTA ULTİMA

Endüstriyel Zemin Kaplamaları

Designed with Mobirise html web theme