W-Wall İç Tasarımlarda Şimdi Çok Moda...


Dekoratif Duvar Paneli, iç ve dış mekanların estetik görünmesini sağlayan dekorasyon malzemesi olarak kullanılan özel ve hazır panellerdir. Hazır olarak bulunması uygulamada da pratiklik sağlar. Mekanınızı bambaşka bir görümle hayallerinizdeki gibi bir görüntüye sahip olması Dekoratif Duvar Panelleri ile oldukça kolaydır. Evinizde ya da dış cephe de bizce birer sanat eseri olan dekoratif çalışmalar, yaşantınızın zevkli tasarımların arasında huzurla geçmesine yardımcı olur. Sizde bu zevklerin tadını çıkaran ayrıcalıklı insanlardan olursunuz.

Doğal Taş Dekoratif Duvar Panelleri İç Mekanlarda Kullanılabilir mi?
Elbette kullanılır. Doğal Taş Dekoratif Duvar Panelleri, hazır paneller oldukları için hem pratik hem de oldukça kalitelidir. Aynı zamanda ekonomik olması da iç mekanlarda sıklıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Uzun ömürlüdür ve hiçbir zaman modası geçmeyen ürünlerdir. Keyifli iç mekanlarınızı radikal dekorasyonlarla farklı kılarak sanatçı kişiliğinizi ortaya çıkarın

Dekoratif Panel Fiyatları Nedir?
Dekoratif panel fiyatları, mekanın büyüklüğüne ve seçilen malzemeye göre değişiklik gösterir. Dekoratif panel uygularken aslında cebinize de bir nevi katkıda bulunmuş olursunuz. Oldukça uzun ömürlü özelliğe sahip olan Doğal Taş Dekoratif Duvar Panelleri ile mekanınıza tek hamlede ömürlük çözümler sunarsınız.

Dekorasyon Panelleri Çeşitleri Nelerdir?
Duvar dekorasyonlarında Dekorasyon panelleri seçenekleri kullanılan malzemeye göre isim alır. Örneğin ahşap malzeme kullanıldıysa Buna Ahşap Duvar Panelleri ismi verilir. Eğer hammadde tuğla ise bunun ismine de Tuğla Duvar Panelleri, doğal taş malzeme kullanıldıysa da buna Taş Duvar Panelleri denmektedir.

Dekoratif Duvar Panellerinin Standart Dışı Kullanım Alanları Nelerdir?
Standart ölçülere sahip olmayan özel yapım alanlarda Dekoratif duvar panelleri oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Çünkü özel malzemelerden üretilmiştir ve duvarın üzerine ince bir tabaka halinde kaplanır. Böylece fazla yer kaplamadan ve gerçek malzeme ile bire bir aynı görüntüyü verir. İnşaat kirliliği ve uzun zaman alan çalışmalardan kurtulursunuz. Yani kullanım alanları sizin istediğiniz tüm duvarlarda uygulanabilir. 

Firmamız sektörde oldukça tecrübeli olup dekoratif panel üzerine müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Firmamız %100 yerli üretimle müşterilerine hizmet veriyor. Firmamızın müşterilerine vermiş olduğu ürünler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Ahşap Duvar Panelleri
Beton Duvar Panelleri
Taş Duvar Panelleri
Tuğla Duvar Panelleri

Gibi çok sayıda ürünlerimizle değerli müşterilerimize şık ve dekoratif hizmetler sunuyoruz. Yerli üretim olan ürünlerimizi TÜV SÜD standartlarında imal ederek müşterilerimizin olduğu yere montajını yapıyoruz. Firmamız çalışanları dekoratif panel hizmetinde oldukça tecrübeli ve kalifiye personellerimiz bulunuyor. İtina ve titiz bir şekilde kaliteli olarak ekonomik fiyatlarla hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Sizde firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizlere en kısa yoldan ulaşarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

BETON SERİSİ

TUĞLA SERİSİ

TAŞ SERİSİ

AHŞAP SERİSİ

Mobirise free maker - More